فروخته شد!   


آخرین قیمت: 260,000 تومان


غیرقابل سفارش مجدد


دستبند چرم طبیعی  


نگین حدید طلایی با متن:"چهارده معصوم"   


قاب دور نگین نقره  


وزن تقریبی: 19.05   گرم   


 ارسال رایگان به تمام نقاط ایران    
10 نکته در مورد چرم:


1- بوی چرم

استفاده از مواد مصنوعی نه تنها برای افراد ایجاد حساسیت های پوستی می کند بلکه با توجه به اینکه در فرآیند تولید آنها از مواد شیمیایی و نفتی استفاده می شود، دارای بوی ناخوشایند می باشند. لیکن محصولات چرمی به دلیل استفاده از پوست طبیعی حیوانات و رنگ های گیاهی استفاده شده در فرآیند رنگرزی آنها دارای رایحه ویژه و منحصر بفردی است که نظیر آن در طبیعت وجود ندارد.

 

2- انعطاف پذیری چرم

با توجه به اینکه مواد مصنوعی برای شبیه شدن به چرم نیازمند تولید در فرآیندهای زیادی می باشند و لایه های متعددی در ساخت آن وجود دارد، سازندگان آنها مجبور به استفاده از مواد ارزان قیمت و غیر مقاوم می باشند. از اینرو مواد مصنوعی در مدت زمان اندکی دچار شکنندگی، ترک و پوسیدگی شده و لایه های آن مشهود می گردد به طوری که دیگر استفاده از محصول امکان پذیر نمی باشد. اما چرم به دلیل نیاز طبیعی حیوان در حال رشد دارای انعطاف بسیار زیادی می باشد و هرگز خاصیت انعطاف پذیری خود را با گذشت زمان از دست نمی دهد.

 

3- خاصیت تنفس پذیری چرم

یکی از خواص بی نظیر چرم خاصیت تنفس پذیری آن است. به این معنی که چرم مانند یک موجود زنده هوا را تنفس می کند و رطوبت درون را از طریق منافذ ریز خود بازدم می دهد. این امر سبب جلوگیری از تعریق و در نهایت تجمع بوی بد در داخل محیط های بسته محصول ( مانند دستبند، کیف، کت، دستکش و کفش چرم ) می گردد. اما مواد مصنوعی که از لایه های بدون منفذ و فوم تزریق شده ساخته می شوند کاملا فاقد این خاصیت شگفت انگیز بوده و همین سبب تجمع رطوبت در محصول و پوسیدگی، کپک و در نهایت ایجاد بوی متعفن ناشی از آن می گردد.

 

4- فصلی نبودن محصولات چرمی

همین خاصیت تنفس پذیری چرم سبب شده است که استفاده از محصولات چرمی همچون کیف و کفش منحصر به فصل خاصی نباشد. استفاده از کیف های پلاستیکی در فصل گرما سبب ایجاد تعریق در دست و تماس رطوبت پوست با مواد شده و حساسیت و اگزمای شدید پوستی ایجاد می کند. از اینرو هزینه های درمانی سنگینی را بر دوش انسان می گذارد. اما چرم ضمن جذب رطوبت بدن، آن را به سرعت از سایر منافذ خود بیرون می دهد و این سیرکولاسیون و گردش هوا در همه فصول، احساس خوشایندی در انسان ایجاد نموده و استفاده از چرم را به فصل خاصی منحصر نمی کند.

 

5- مقاومت چرم در برابر ضربه

از دیرباز چرم به عنوان ماده اولیه برای ساخت سپرها، غلاف شمشیرها، زره، کلاه خود سربازان و همچنین زین اسب و در عصر جدید در ساخت غلاف کلت کمری، لباس های ویژه ورزشی همجون تیراندازی و ... استفاده می شود. دلیل آن وزن کمتر و خوشبختانه مقاومت بالای چرم در برابر ضربات، تنشها و فشارهای شدید می باشد. اما مواد مصنوعی برای داشتن چنین مقاومت بالایی وزن بیشتری را باید داشته باشند ضمن اینکه طول عمر آنها در برابر ضربه و فشار بسیار کوتاهتر از چرم می باشد.

 

6- مقاومت چرم در برابر حرارت

مقاومت فوق العاده چرم در برابر حرارت آن را به یک ماده پرکاربرد در صنایع مختلف تبدیل نموده است. لباس کار کارگران صنایع آهنگری، ریختگری و ذوب فلزات و نیز ساخت بسیاری از لوازم نسوز مانند غلاف سلاح ها گواهی بر این ادعاست. در صورتیکه اشیای ساخته شده از مواد مصنوعی هرگز در برابر آتش و حرارت مقاومت نداشته و فرم اولیه خود را از دست می دهند و به در یک چشم به هم زدن به توپک پلاستیکی تبدیل می شوند!

 

7- مقاومت چرم در برابر سایش و کشش

از دیگر خواص انکار ناپذیر و مثال زدنی چرم، خاصیت مقاوم بودن آن در برابر سایش و کشش است. لباس رانندگان مسابقات اتومبیل و موتور سواری رالی و نیز سوارکاران از نمونه کاربردهای متداول آن برای این خاصیت است. این خاصیت سبب می شود در صورت بروز تصادف راننده و یا پرت شدن راکب موتورسیکلت و کشیده شدن آن بر روی زمین، کمترین آسیب به پوست بدن آنها رسیده و چرم می تواند تا حد امکان از اعمال تنش های های مختلف به بدن انسان جلوگیری کند.

 

8- سازگار با محیط زیست

علاوه بر اینکه چرم یک ماده طبیعی به شمار می آید، در تولید آن از مواد شیمیایی که مخرب محیط زیست و آلوده کننده هوا و رودخانه ها باشد، استفاده نمی شود. حتی اگر در فرآوری چرم از مواد شیمیایی استفاده گردد، سهم آن در مقایسه با مقدار مواد شیمیایی استفاده شده در تولید سایر کالاهای مصنوعی بسیار اندک است. در دنیایی که مد و زیبایی متهم به تخریب کننده محیط زیست شده است، داشتن محصولات چرمی تنها راهی است که انسان علاوه بر شیک بودن دوستدار محیط زیست خود نیز باقی بماند.

 

9- لطافت چرم

با وجود این همه قابلیت ذکر شده، آنچه در نهایت چرم را از سایر مواد موجود در طبیعت متمایز می سازد، نرمی و لطافت ویژه ای است که در آن تجلی پیدا کرده است. خالق هستی در پوست بدن حیوانات پرزهای ذره بینی تعبیه نموده است که لطافت و زیبایی خارق العاده ای به آن ها می بخشد و نمونه آن را در هیچ ماده ای نمی توان یافت. این مهم با لمس یک محصول چرمی، محسوس و تفاوت آن با محصولات ساخته شده از مواد مصنوعی، کاملا قابل درک است.

 

10- همیشه در اوج

چرم یک ماده طبیعی زیباست. به همین دلیل با گذشت زمان رخ منحصر به فرد خود را از دست نمی دهد. از اینرو استفاده از آن در تولید محصولات، درجه کیفی آنها را بالا می برد. همیشه یک کیف یا دستبند چرم ظاهر بهتری نسبت به یک کیف یا دستبند پلاستیکی دارد و یک شلوار چرم زیباتر از یک شلوار نخی است. اینها حقایقی انکار ناپذیرند.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دستبند چرم اصل با نگین حدید اصل 3351

 • تولیدکننده: گالری احد
 • مدل کالا: دستبند چرم اصل با نگین حدید اصل 3351
 • موجودی: ناموجود
 • 0 تومان


کالاهای مرتبط

نیم ست آماتیس اصل 1519

نیم ست آماتیس اصل 1519

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست آماتیس اصل   دارای نگین های تزیینی  جنس فلز پایه: نقره با عیار..

0 تومان

نیم ست زبرجد اصل 1520

نیم ست زبرجد اصل 1520

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست زبرجد اصل  دارای نگین های تزیینی  جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ ار..

0 تومان

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1521

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1521

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست یاقوت قرمز اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵   ارسال ر..

0 تومان

نیم ست یاقوت کبود اصل 1522

نیم ست یاقوت کبود اصل 1522

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست یاقوت کبود اصلدارای نگین های تزیینی  جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ ارسا..

0 تومان

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1571

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1571

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست یاقوت قرمز اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵   وزن تقر..

0 تومان

نیم ست آماتیس اصل 1572

نیم ست آماتیس اصل 1572

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست آماتیس اصل   دارای نگین های تزیینی  وزن تقریبی: 10.2 گرم ..

0 تومان

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1616

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1616

فروخته شد!   آخرین قیمت: 220.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست یاقوت قرمز اصل   با کیفیت بالا  مارک SPNجنس فلز پایه: نقر..

0 تومان

نیم ست یاقوت کبود اصل 1617

نیم ست یاقوت کبود اصل 1617

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست یاقوت کبود اصل  دارای نگین های تزیینی    جنس فلز پایه: نق..

0 تومان

نیم ست زبرجد اصل 1618

نیم ست زبرجد اصل 1618

فروخته شد!   آخرین قیمت: 228.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست زبرجد اصل   با مارکspnدارای نگین های تزیینی  وزن تقریبی: 17 گر..

0 تومان

نیم ست توپاز اصل 1646

نیم ست توپاز اصل 1646

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست توپاز  اصل  دارای نگین های تزیینی    جنس فلز پایه: ن..

0 تومان

دستبند نقره اصل 1720

دستبند نقره اصل 1720

فروخته شد!   آخرین قیمت: 110.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نقره اصل با نگینهای تزیینی آبی  وزن تقریبی: 6.1  گرمارسال رایگان به..

0 تومان

دستبند نقره اصل 1721

دستبند نقره اصل 1721

فروخته شد!   آخرین قیمت: 110.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نقره اصل با نگینهای تزیینی قرمزوزن تقریبی: 6.2  گرمارسال رایگان به تمام ..

0 تومان

دستبند نقره اصل 1722

دستبند نقره اصل 1722

فروخته شد!   آخرین قیمت: 220.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نقره اصل با نگینهای تزیینی قرمز و سبزوزن تقریبی: 6.1  گرمارسال رایگ..

0 تومان

نیم ست آماتیس اصل 1749

نیم ست آماتیس اصل 1749

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست آماتیس اصل   دارای نگین های تزیینی  وزن تقریبی:14.5  گرم&..

0 تومان

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1751

نیم ست یاقوت قرمز اصل 1751

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست یاقوت قرمز اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵   وزن تقر..

0 تومان

دستبند نقره اصل 1783

دستبند نقره اصل 1783

فروخته شد!   آخرین قیمت: 196.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نقره اصل با 3عدد نگین قرمز تزیینی وزن تقریبی: 6.1  گرمارسال رایگان ..

0 تومان

دستبند نقره اصل 1784

دستبند نقره اصل 1784

فروخته شد!   آخرین قیمت: 98.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نقره اصل با دو عدد نگین سبز تزیینیوزن تقریبی:5.4   گرمارسال رایگان به تما..

0 تومان

دستبند نگین کبود 1849

دستبند نگین کبود 1849

فروخته شد!   آخرین قیمت: 196.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نگین کبود   وزن تقریبی:6.8   گرم  ارسال رایگان به تم..

0 تومان

دستبند نگین سبز و قرمز 1850

دستبند نگین سبز و قرمز 1850

فروخته شد!   آخرین قیمت: 196.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نگین سبز و قرمز  وزن تقریبی:6.8   گرم   ارسال رایگا..

0 تومان

دستبند نقره نگین سبز 1851

دستبند نقره نگین سبز 1851

فروخته شد!   آخرین قیمت: 98.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نقره  نگین سبز  وزن تقریبی:6.2   گرم  ارسال رایگان به تمام..

0 تومان

نیم ست توپاز اصل 1908

نیم ست توپاز اصل 1908

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست توپاز  اصل  دارای نگین های تزیینی    جنس فلز پا..

0 تومان

دستبند نقره نگین سبز 1937

دستبند نقره نگین سبز 1937

فروخته شد!   آخرین قیمت: 216.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجدددستبند نقره  نگین سبز    وزن تقریبی:4.5   گرم&nbs..

0 تومان

نیم ست عقیق زرد شرف الشمس 1984

نیم ست عقیق زرد شرف الشمس 1984

نیم ست عقیق زرد شرف الشمس   به وقتدارای نگین های تزیینی    جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ وزن تقریبی: 12.5 گرم   ار..

0 تومان

ست کامل زنانه نقره 2340

ست کامل زنانه نقره 2340

ست کامل زنانه نقرهدارای نگین های تزیینی    جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ وزن تقریبی: 18.8 گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط ای..

496,000 تومان

سرویس کامل نقره 2377

سرویس کامل نقره 2377

سرویس کامل نقره  جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ وزن تقریبی: 28.1 گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط ایران نقره آشنایی اجمالی با ویژ..

476,000 تومان

ست کامل زنانه نقره اصل 2398

ست کامل زنانه نقره اصل 2398

فروخته شد   آخرین قیمت: 238.000 تومان    قابل سفارش مجدد   ست کامل زنانه  نقره اصل  جنس فلز پای..

0 تومان

نیم ست نقره آماتیس اصل 3711

نیم ست نقره آماتیس اصل 3711

فروخته شد!   آخرین قیمت: 268.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره آماتیس اصلهمراه با زنجیر نقره   وزن تقریبی:21.15  گر..

0 تومان

نیم ست نقره توپاز اصل 2477

نیم ست نقره توپاز اصل 2477

فروخته شد!   آخرین قیمت: 188.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره توپاز اصل   دارای نگین های تزیینی    همراه با ز..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 2815

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 2815

فروخته شد!   آخرین قیمت: 180.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل   وزن تقریبی:15.8  گرم ..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه عقیق یمنی اصل 2829

نیم ست نقره زنانه عقیق یمنی اصل 2829

فروخته شد!   آخرین قیمت: 198.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه عقیق یمنی اصل   جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ وزن ..

0 تومان

نیم ست زنانه نگین بنفش 2859

نیم ست زنانه نگین بنفش 2859

فروخته شد!   آخرین قیمت: 168.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست زنانه نگین بنفش   همراه با زنجیر نقره   جنس فلز پایه..

0 تومان

نیم ست نقره نگین قرمز 2889

نیم ست نقره نگین قرمز 2889

فروخته شد!   آخرین قیمت: 158.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نگین قرمز   همراه با زنجیر نقره   وزن تقریبی:10.3 &n..

0 تومان

نیم ست نقره عقیق زرد شرف الشمس 2901

نیم ست نقره عقیق زرد شرف الشمس 2901

فروخته شد!   آخرین قیمت: 170.۰۰۰ تومان   غیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره عقیق زرد شرف الشمس    همراه با دعای بوق..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 3495

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 3495

فروخته شد!   آخرین قیمت: 238.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل   به همراه زنجیر نقرهوزن تقریبی:..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 3504

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 3504

فروخته شد!   آخرین قیمت: 238.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل   به همراه زنجیر نقرهوزن تقریبی:..

0 تومان

نیم ست نقره توپاز اصل 3621

نیم ست نقره توپاز اصل 3621

فروخته شد!   آخرین قیمت: 188.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره توپاز اصل   دارای نگین های تزیینی    همراه..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه توپاز اصل 3635

نیم ست نقره زنانه توپاز اصل 3635

فروخته شد!   آخرین قیمت: 195.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره توپاز اصل   دارای نگین های تزیینی    جنس ف..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه زولتنایت 3891

نیم ست نقره زنانه زولتنایت 3891

فروخته شد!   آخرین قیمت: 248.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه زولتنایت   تغییر رنگ نگین در محیطهای مختلف &nb..

496,000 تومان

نیم ست نقره یاقوت کبود اصل 3895

نیم ست نقره یاقوت کبود اصل 3895

فروخته شد!   آخرین قیمت: 188.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره یاقوت کبود اصل   همراه با زنجیر نقره  جنس فلز پ..

0 تومان

نیم ست نقره توپاز اصل 3899

نیم ست نقره توپاز اصل 3899

فروخته شد!   آخرین قیمت: 440.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره توپاز اصل    همراه با زنجیر نقره اصل  جنس فلز پ..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه توپاز اصل 3941

نیم ست نقره زنانه توپاز اصل 3941

فروخته شد!   آخرین قیمت: 220.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره توپاز اصل   دارای نگین های تزیینی    جنس فلز پا..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه زولتنایت 3961

نیم ست نقره زنانه زولتنایت 3961

فروخته شد!   آخرین قیمت: 430.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه زولتنایت   تغییر رنگ نگین در محیطهای‌مختلف همراه با..

0 تومان

نیم ست نقره آماتیس اصل 4061

نیم ست نقره آماتیس اصل 4061

فروخته شد!   آخرین قیمت: 275.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره آماتیس اصلهمراه با زنجیر نقره   وزن تقریبی:18.1 گرم ..

0 تومان

ست کامل زنانه نقره اصل 4071

ست کامل زنانه نقره اصل 4071

ست کامل زنانه  نقره اصل  جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ وزن تقریبی: 17.5  گرم   ارسال رایگان به تمام نقاط ایران نقره آش..

680,000 تومان

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4081

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4081

فروخته شد!   آخرین قیمت: 155.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت  به همراه زنجیر نقرهوزن تقریبی:20 ..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه زبرجد اصل 4091

نیم ست نقره زنانه زبرجد اصل 4091

فروخته شد!   آخرین قیمت: 320.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه زبرجد اصل   همراه با زنجیر نقره  جنس فلز ..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه اوپال اصل 4111

نیم ست نقره زنانه اوپال اصل 4111

فروخته شد!   آخرین قیمت: 370.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه اوپال اصل   همراه با زنجیر نقره  جنس فلز ..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4121

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4121

فروخته شد!   آخرین قیمت: 378.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت  به همراه زنجیر نقرهوزن تقریبی:19.2 گر..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه آماتیس دامله اصل 4131

نیم ست نقره زنانه آماتیس دامله اصل 4131

فروخته شد!   آخرین قیمت: 440.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست زنانه آماتیس دامله اصل   همراه با زنجیر نقره   جنس ف..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4141

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4141

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت  به همراه زنجیر نقرهوزن تقریبی:14.6 گرم   جنس فلز پایه: نقره با عیار ۹۲۵ ارسال رایگان به تمام نقاط ..

510,000 تومان

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 4195

نیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل 4195

فروخته شد!   آخرین قیمت: 275.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه فیروزه نیشابور اصل   به همراه زنجیر نقرهوزن تقریبی:..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه زبرجد اصل 4201

نیم ست نقره زنانه زبرجد اصل 4201

فروخته شد!   آخرین قیمت: 550.۰۰۰ تومانغیرقابل سفارش مجددنیم ست نقره زنانه زبرجد اصل   همراه با زنجیر نقره  جنس فلز ..

0 تومان

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4291

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت 4291

نیم ست نقره زنانه طرح مارکازیت  یاقوت قرمز اصل  زمرد اصل  یاقوت کبود اصلبه همراه زنجیر نقرهوزن تقریبی:20.3 گرم &nbs..

510,000 تومان

برچسب ها: دستبند چرم طبیعی, نگین حدید طلایی با متن:"چهارده معصوم", قاب دور نگین نقره, دستبند و جواهرات زینتی, گالری احد, فروش کلی, فروش جزئی, گارانتی قیمت, دستبند, تولید و عرضه مستقیم, دستبند و جواهرات زینتی